O nás

Hodnotíme webové nástroje. Objektivně.

Chcete si vytvořit nový web či eshop? Vybíráte fotobanku? Nebo hledáte, jaký hosting je nejlepší? Výborně, tady jste správně. Hodnotíme nástroje pro web a pomáháme vám zorientovat se a vybrat ty nejlepší. Naší zásadou je, že to děláme objektivně. Vždycky.

Jak hodnotíme? 

Objektivita je pro nás důležitá. Proto všechny nástroje nejprve sami na vlastní kůži zkoušíme. Zaměřujeme se na parametry, které zajímají běžného uživatele. Nejčastěji je mezi nimi důvěryhodnost, jednoduchost používání, cena, jazyková podpora (tedy to, jestli nabízejí češtinu), zábavnost a zákaznická podpora. V momentě, kdy nástroj pořádně vyzkoušíme, tyto parametry ohodnotíme na stupnici od jedné do deseti. Z jejich průměru pak spočítáme závěrečné hodnocení. Když se nám nějaký nástroj nelíbí, řekneme to naplno. Když nás nějaký nástroj nadchne, rádi to přiznáme. Věříme, že tento přístup vám pomůže objevit ty nejlepší nástroje na trhu, se kterými budete spokojeni, a které vám ušetří čas a zpříjemní práci. Přesně to je cíl našeho webu.

Používáme affiliate odkazy? 

Na našich stránkách nenajdete bannerové reklamy ani otravná vyskakovací okna. Jediný zdroj příjmů je pro nás affiliate. O co se jedná? Pokud si budete chtít nějaký nástroj, o kterém píšeme, vyzkoušet nebo koupit, můžete se na něj prokliknout přes odkaz v našem článku. Za to pak od konkrétní firmy dostaneme malou provizi. Nástroj pro vás bude mít stejnou cenu, jako kdybyste si ho koupili napřímo. Nikdy tedy nezaplatíte nic navíc. Těšit vás ale může dobrý pocit z toho, že jste nás podpořili a přispěli tak na provoz webu. Přitom vás to nic nestálo - jen jediné kliknutí! Rádi bychom dodali, že výše provize u affiliate partnerů nemá a nikdy nebude mít vliv na naši objektivitu a na to, jak nástroje hodnotíme.

Kdo web NástrojeProWeb provozuje? 

Adalberto s.r.o.
IČO: 05909881
DIČ: CZ05909881
Lidická 337/30
Praha 5
150 00