Vojtěch Načeradský

Služby

AI iMyFone: Recenze a hodnocení 2024

Pokud jste se snažili odblokovat zamknutý mobil či získat smazaná data, s nástroji společnosti iMyFone se možná nesetkáváte poprvé. iMyFone nabízí celou řadu aplikací pro správu a obnovu dat na zařízeních se systémem iOS a Android. V arzenálu užitečných programů najdete například iMyFone D-Back pro obnovu dat, LockWiper pro odblokování zařízení a Fixppo pro opravu systémových chyb. Nyní se jejich nabídka rozrostla o nové přírůstky - AI generátor hlasu VoxBox a měnič hlasu MagicMic. Na tyto AI nástroje se podíváme v dnešní recenzi. 
Tvorba eshopu

FAPI.cz: Recenze a hodnocení 2024

Rozhodli jste se na svém webu prodávat nějaký produkt? Pokud hledáte nástroj, který vám usnadní prodej a správu fakturace, FAPI.cz je možná trefou do černého. Tento český nástroj nabízí praktické funkce pro automatizaci prodeje, tvorbu faktur a přijímání online plateb. Ať už prodáváte online kurzy, e-book nebo fyzický produkt, FAPI.cz vám pomůže zefektivnit vaše podnikání a ušetřit čas strávený administrativou. Pojďme si představit jeho přednosti, které vám mohou výrazně ulehčit každodenní provoz, ale i jeho případné neduhy.
Tvorba eshopu

Shopify: Recenze a zkušenosti 2024

Plánujete otevření vlastního e-shopu? Praktickým řešením je služba Shopify, která vám usnadní tvorbu i provoz internetového obchodu. V dnešní recenzi si posvítíme nejen na uživatelské rozhraní, nabídku šablon a doplňků či kvalitu zákaznické podpory, ale také dostupné cenové tarify.
Služby

YouLearn AI: Recenze a hodnocení 2024

Učíte se na zkoušku, maturitu, státnice, nebo třeba závěrečný test nějakého kurzu? Pokud nepatříte mezi vzorné studenty s pečlivě vypsanými poznámkami, nebo na vytváření studijních materiálů zkrátka nemáte čas, záchranu možná najdete v hitu posledních let - umělé inteligenci. YouLearn je AI nástroj, který vám pomůže rychle a efektivně zlepšit vaše studijní výsledky. V dnešní recenzi se podíváme, co všechno umí, zda ovládá češtinu, a jestli skutečně stojí za investici.
Služby

AdCreative.ai: Recenze a hodnocení 2024

Potřebujete vytvořit reklamní materiály, ale nemáte čas nebo prostředky na složitou grafickou práci? Tak proč si nevzít na pomoc umělou inteligenci? AdCreative.ai je inovativní nástroj, který umělou inteligenci využívá k automatizaci procesu tvorby reklamních materiálů, což vám umožní rychle a efektivně vytvářet profesionální vizuální obsah pro vaše kampaně. Jaké nabídne funkce a kolik za jeho použití zaplatíte? A je skutečně bez rizika? To vám prozradíme v dnešní recenzi!
Služby

Nejlepší antivirové programy 2024

Internet znamená nejen neomezené možnosti, ale také nespočet hrozeb, které číhají na každém kroku. Pokud se chcete před hrozbami efektivně chránit, nevyhnete se pořízení kvalitního antiviru. Výběr je však opravdu široký a může být obtížné se v nabídce zorientovat. Abychom vám nákup antivirového programu trochu ulehčili, připravili jsme si pro vás praktického průvodce výběrem a tipy na pět nejlepších antivirových programů na trhu.
Služby

Bitdefender: Recenze antiviru 2024

Hledáte kvalitní antivirový program? Výběr je opravdu široký, a může tak být obtížné vybrat takový, který splní skutečně všechny vaše požadavky. Abychom vám výběr trochu usnadnili, podíváme se na další z oblíbených antivirů - Bitdefender. Vyplatí se jeho pořízení, nebo se raději poohlédnout jinde? To se dozvíte v dnešní recenzi. 
Služby

Make.com: Recenze a hodnocení 2024

Jedním ze základních pilířů úspěchu je efektivita, a v digitálním světě to platí dvojnásob. Pokud pro svou práci používáte různé platformy, nástroje a software, může být složité je všechny synchronizovat a efektivně využívat. V tu chvíli přichází na scénu make.com (dříve Integromat), inovativní služba, která umožňuje automatizaci a integraci rozmanitých aplikací a služeb. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a široké škále předpřipravených integrací můžete snadno vytvářet komplexní automatizační scénáře bez nutnosti znalosti kódování.