Redakce webu NástrojeProWeb

Služby

Kolik stojí web?

Potřebujete webové stránky a stojíte před zásadním rozhodnutím, jakou cestu zvolit? Pravděpodobně si kladete poměrně klíčovou otázku - kolik vlastně stojí vytvoření a provoz webové stránky? Odpověď bohužel není jednoznačná, a odvíjí se od celé řady faktorů. V dnešním článku se proto podíváme na různé faktory ovlivňující náklady na web, od domény a hostingu po jeho samotnou tvorbu. 
Tvorba eshopu

Jak vytvořit webové stránky v roce 2023

S trochou nadsázky by se dalo říct, kdo nemá web, jako by nebyl. Dvojnásob to platí v případě, že podnikáte, či byste rádi prezentovali své dovednosti či zboží potenciálním zákazníkům online. Ať už zvažujete tvorbu vlastního webu z jakéhokoliv důvodu, máme pro vás dobrou zprávu - dnes se jedná o poměrně nenáročnou disciplínu.
Služby

ByznysWeb recenze 2023: Cena, šablony, zkušenosti

Rádi byste spustili vlastní e-shop, ale nejste si jistí, kterou z mnoha dostupných platforem zvolit? Pokud je pro vás klíčová responzivita webu, nízká cena a jednoduchost používání, trefou do černého může být ByznysWeb. Pojďme se společně podívat na jeho spolehlivost, cenové balíčky, rychlost a další faktory, na kterých při tvorbě e-shopu záleží.
Služby

5 typů, jak zrychlit vaši fakturaci

Podnikáte? Tvoříte obsah na sítě? Šijete šaty? Pořádáte kurzy či workshopy? A jak jste na tom s fakturací? Pro mnohé volnonožce totiž představuje nutné zlo. Záchvaty stresu a nervozity každý měsíc doplňují bezesné noci, s myšlenkou mít to hlavně rychle za sebou. Přijde vám to povědomé?
Služby

Comgate platební brána - recenze 2023

Máte e-shop a potřebujete si zařídit platební bránu, aby vaši klienti mohli jednoduše nakupovat na vašich stránkách? U Comgate najdete jak možnost zřízení platební brány pro váš e-shop, tak možnost zapůjčení terminálů do kamenných obchodů.
Služby

Fakturoid - recenze 2023

Fakturoid je služba, která vám pomůže uspořádat si vaše účetnictví a mít ho neustále pod kontrolou. Pokud nechcete dělat účetnictví na koleni, nebo chcete využít funkce jako párování plateb či seznam kontaktů, podívejte se, co vám tato služba nabízí.
Služby

Jak vytvořit a prodávat kvalitní online kurzy

Chcete sdílet své dovednosti s ostatními, ale nevíte, jakou formou? A co vytvořit vlastní online kurz? Může to znít komplikovaně, ale za chvíli uvidíte, že to není nic složitého!
Služby

Jak fungují online marketingové kanály: Podrobný průvodce pro odborníky

Vítejte v komplexním průzkumu online marketingových kanálů, které se staly základními stavebními kameny každé sofistikované digitální marketingové strategie. V dnešním rychle se vyvíjejícím digitálním prostoru je nezbytné nejen porozumět těmto kanálům, ale také je účinně využívat.