Redakce webu NástrojeProWeb

Hosting

Kolik stojí hosting?

Rozhodli jste se založit webovou stránku? Ať už vytváříte web za jakýmkoliv účelem, nevyhnete se několika základním výdajům, jak jsme vám ostatně prozradili v článku věnovaném ceně webu. Jedním z víceméně nevyhnutelných výdajů je tzv. hosting, tedy webový prostor, na kterém budou vaše stránky umístěny.
Služby

Jak fungují online srovnávače finančních produktů?

Kdo z nás o nich ještě neslyšel? Srovnávače patří aktuálně k nejoblíbenějším tématům mezi těmi, kteří zrovna vybírají pojištění, úvěr nebo jiný finanční produkt. A důvod? Možnost ušetřit pěkné peníze díky tomu, že porovnáte nabídky jednotlivých institucí a vyberete si tu nejvýhodnější.
Hosting

Wedos - zkušenosti a hodnocení 2024

Pokud se některý z poskytovatelů webhostingu dá považovat za největšího u nás, pak rozhodně Wedos, který potenciální zákazníky láká především na nízké ceny a časté slevové akce. Kromě hostingu nabízí Wedos také registraci domény. Zda se hosting u Wedosu vyplatí, a jaké služby můžete očekávat, to vám prozradíme v dnešní recenzi. Tak pojďme na to!
Služby

Kolik stojí web?

Potřebujete webové stránky a stojíte před zásadním rozhodnutím, jakou cestu zvolit? Pravděpodobně si kladete poměrně klíčovou otázku - kolik vlastně stojí vytvoření a provoz webové stránky? Odpověď bohužel není jednoznačná, a odvíjí se od celé řady faktorů. V dnešním článku se proto podíváme na různé faktory ovlivňující náklady na web, od domény a hostingu po jeho samotnou tvorbu. 
Tvorba eshopu

Jak vytvořit webové stránky v roce 2024

S trochou nadsázky by se dalo říct, kdo nemá web, jako by nebyl. Dvojnásob to platí v případě, že podnikáte, či byste rádi prezentovali své dovednosti či zboží potenciálním zákazníkům online. Ať už zvažujete tvorbu vlastního webu z jakéhokoliv důvodu, máme pro vás dobrou zprávu - dnes se jedná o poměrně nenáročnou disciplínu.
Služby

ByznysWeb recenze 2023: Cena, šablony, zkušenosti

Rádi byste spustili vlastní e-shop, ale nejste si jistí, kterou z mnoha dostupných platforem zvolit? Pokud je pro vás klíčová responzivita webu, nízká cena a jednoduchost používání, trefou do černého může být ByznysWeb. Pojďme se společně podívat na jeho spolehlivost, cenové balíčky, rychlost a další faktory, na kterých při tvorbě e-shopu záleží.
Služby

5 typů, jak zrychlit vaši fakturaci

Podnikáte? Tvoříte obsah na sítě? Šijete šaty? Pořádáte kurzy či workshopy? A jak jste na tom s fakturací? Pro mnohé volnonožce totiž představuje nutné zlo. Záchvaty stresu a nervozity každý měsíc doplňují bezesné noci, s myšlenkou mít to hlavně rychle za sebou. Přijde vám to povědomé?
Služby

Comgate platební brána - recenze 2024

Máte e-shop a potřebujete si zařídit platební bránu, aby vaši klienti mohli jednoduše nakupovat na vašich stránkách? U Comgate najdete jak možnost zřízení platební brány pro váš e-shop, tak možnost zapůjčení terminálů do kamenných obchodů.