Redakce webu NástrojeProWeb

Služby

JIRA recenze 2023: Komunikujte efektivněji

Přemýšlíte nad tím, jak si zjednodušit komunikaci v týmu a práci na vašich projektech? Chcete mít všechny podklady na jednom místě? Dnes je na trhu mnoho různých platforem pro projektové řízení. Jedním z nich je také Jira. Pojďme se podívat, co vám nabízí!
Tvorba eshopu

Jak rozjet úspěšný e-shop s minimálním rozpočtem v roce 2023?

Nechcete se vázat na e-shopové platformy? Rádi byste ušetřili a rozjeli si vlastní e-shop svépomocí? Máte na to dost času i trpělivosti? V tom případě si přečtěte náš postup krok za krokem, který vás navede na vše důležité, co musíte udělat při rozjezdu e-shopu.
Tvorba eshopu

Jak založit eshop v roce 2023 rychle a bez starostí

Kdy je nejlepší čas pro rozjezd eshopu? Právě nyní! Možná už máte vlastní produkt nebo teprve plánujete, co budete prodávat, ale chtěli byste letos konečně spustit vlastní elektronický obchod. Nevíte, kde začít a zdá se vám, že je toho najednou moc?

Recenze srovnávače pojištění RIXO - 2023

Přečtěte si naši recenzi srovnávače pojištění Rixo a zjistěte, zda je to pro vás ta správná volba. Porovnáváme jeho funkce, přehlednost a cenovou konkurenceschopnost, abychom vám pomohli ušetřit peníze na pojištění.
Služby

Slack recenze 2023: Nástroj pro zefektivnění práce vašeho týmu

Chcete zefektivnit práci vašeho týmu nebo firmy? Pracujete častěji z domova a chcete mít jistotu, že všichni budou mít přístup ke všem informacím? Podívejte se na tento popis služby Slack, což je nejen komunikační platforma užitečná pro menší i větší podniky, a popřemýšlejte, zda pro vás není tou pravou.
Služby

Nejlepší VPN služby v roce 2023

Slyšeli jste spoustu chvály na VPN, čím dál víc lidí kolem vás tento typ služby používá, ale nevíte úplně, jakou z nabízených možností si máte vybrat?
Služby

Fiverr recenze 2023: Tržiště služeb

Živíte se na volné noze?? Musíte si shánět zakázky po všech čertech a pálíte na tom spoustu času? Fiverr představuje jakési tržiště, kde se budete moci přihlásit k nabídkám nebo sami nabízet vaše služby potenciálním klientům.
Služby

iDoklad recenze 2023: Funkce, cena, zkušenosti

Chcete mít své finance pod kontrolou a udržovat si pořádek v účetnictví odkudkoliv? Služba iDoklad vám nabízí možnost vytvářet faktury, udržovat si přehled o těch zaplacených i nezaplacených a také mnoho dalšího. Pojďme se podívat na to, co dalšího vám služba umožňuje!