Julie Gonzálezová

Služby

Vimeo recenze 2024: Služba na tvorbu a sdílení videí

Služba Vimeo si po světě získala velkou popularitu. Čím to je, že na ni spoléhá tolik uživatelů a firem? Na důvody se podíváme v dnešním článku.
Služby

Anabix CRM recenze 2024: Nástroj pro správu a péči o zákazníky

Služba Anabix je známé české CRM. Vyrovná se kvalitou zahraniční špičce? Na to se podíváme v dnešním článku.
Služby

Notion recenze 2024: Nástroj pro organizaci osobních i pracovních projektů

Služba Notion zaznamenala v čase pandemie raketový růst a využívají ji desítky milionů lidí. Jaké jsou důvody pro její popularitu? Na to se podíváme v dnešním článku.
Služby

Lemonero recenze 2024: Služba pro financování e-shopů

Služba Lemonero si v ČR mezi e-shopy získává velkou popularitu. Proč stále více e-shopů využívá financování od Lemonero? Na důvody se podíváme v dnešním článku.
Služby

LastPass recenze 2024: Nástroj pro správu hesel

Služba LastPass je jedna z nejpopulárnějších bezpečných úschoven hesel na trhu. Čím to je, že na ni spoléhá tolik uživatelů a firem? Na důvody se podíváme v dnešním článku.
Služby

Basecamp recenze 2024: Nástroj pro efektivní spolupráci a komunikaci

Služba Basecamp si po světě získala velkou popularitu. Čím to je, že na ni spoléhá tolik uživatelů a firem? Na důvody se podíváme v dnešním článku.
Služby

Easy Project recenze 2024: Český nástroj pro projektový management

Česká služba Easy Project postupně dobývá zahraniční trhy. Nabízí ale dostatečnou kvalitu? Na to jsme se podívali v dnešním článku.
Služby

Pays recenze 2024: Vyplatí se tato platební brána?

Vyzkoušeli jsme platební bránu Pays a máme pro vás všechny důležité informace. Jaké má Pays ceny, uživatelskou podporu nebo uživatelské prostředí? Dozvíte se uvnitř.