Lukáš Martínek

Služby

Skladon recenze 2023: Kompletní logistika pro váš e-shop

Zajímá vás, jak funguje logistická služba Skladon? Tak si přečtěte naši recenzi. Dozvíte se v ní vše důležité o cenách, fungování i důvěryhodnosti Skladonu.
Služby

7 nejlepších nástrojů pro analýzu webové návštěvnosti

Podívejte se na ty nejlepší nástroje, které vám pomůžou s analýzou webové návštěvnosti. V našem seznamu najdete ty nejlepší služby!
Služby

Jan Došlý ze Zásilkovny: Naše služby může využít každý e-shop. Letos cílíme na obrat 5,2 miliardy

V dnešním článku si představíme přepravní službu Zásilkovna. K čemu Zásilkovna slouží a jak ji můžete využít pro váš e-shop? O tom všem jsme si povídali s obchodním ředitelem firmy, Janem Došlým.
Služby

GoPay recenze 2023: Jaké služby nabízí lídr trhu?

V dnešním článku pro vás máme recenzi platební brány GoPay. Kolik GoPay stojí a jaké nabízí platební metody? A jak jsou na tom další parametry této služby jako například důvěryhodnost nebo úroveň zákaznické podpory? Dozvíte se uvnitř!
Služby

Lamael recenze 2023: Užitečná aplikace se spoustou funkcí

Máme pro vás článek o službě Lamael. Co tento nástroj pro firmy umí? Jaké má funkce a ceny? A vyplatí se vůbec si ho pořídit? Odpovědi najdete uvnitř!
Služby

SmartEmailing recenze 2023: Ideální e-mailingový nástroj?

V dnešním článku se podrobně podíváme na službu SmartEmailing, kterou jsme otestovali na vlastní kůži. Jak se se SmartEmailingem pracuje, jaké má funkce a kolik stojí? Dozvíte se uvnitř!
Služby

10 nejlepších live chat nástrojů pro váš web

V dnešním článku pro vás máme seznam těch nejlepších služeb pro živý chat. Jaké řešení použít a nasadit na své stránky? S naším přehledem snadno najdete odpověď.
Služby

AffilBox recenze 2023: Jak vám může pomoct s vaším byznysem?

V dnešním článku pro vás máme recenzi služby AffilBox. Co všechno tohle SaaSko umí a jak vám může pomoci v byznysu?