Lukáš Martínek

Tvorba webu

Webnode šablony - recenze 2020

Podívali jsme se na šablony od služby Webnode. Jsou pěkné a elegantní? Hodí se pro váš web? A nabízejí dostatečný výběr? Na to všechno se podíváme.
Fotobanky

Unsplash - recenze populární neplacené fotobanky

V dnešním článku se podíváme na neplacenou fotobanku Unsplash. Vyplatí se ji používat? Jaký nabízí výběr fotek, uživatelské prostředí a podporuje češtinu?
Hosting

Český hosting - recenze 2020

Vyzkoušeli jsme hosting od Českého hostingu. Zaujal nás hlavně cenou a svými parametry. Čím nás naopak nepotěšil? Především menší dostupností, která je nižší než u ostatních hostingů. Podívejte se na detaily v naší recenzi.
Tvorba webu

Weebly recenze - hodnotíme nejdůležitější parametry

Americký nástroj Weebly dostal v naší recenzi osm bodů z deseti. Zaujala nás hlavně jeho jednoduchost - je opravdu snadné s ním pracovat! Líbila se nám i cena a zkušenost se zákaznickou podporou. Co nás naopak zklamalo? Dozvíte se v článku.
Tvorba webu

Mozello recenze - hodnotíme lotyšský nástroj

Pořádně jsme vyzkoušeli a otestovali lotyšský nástroj Mozello a můžeme říct, že pro nás byl velmi příjemným překvapením. V naší recenzi získal dokonce devět bodů z deseti a zařadil se mezi nejlepší nástroje na tvorbu webu na trhu. Čím si nás získal?
Tvorba eshopu

Shoptet - recenze 2020

Shoptet získal v naší recenzi čtyři a půl hvězdičky z pěti. Vyzkoušeli jsme ho velmi důkladně a pochopili, proč se řadí mezi nejoblíbenější nástroje na tvorbu eshopu. Má perfektní technické řešení, je jednoduchý a rychlý. A také má český původ!
Tvorba webu

Wix - recenze populárního nástroje

Wix je nejpopulárnější nástroj na tvorbu webu na světě. Běží na něm přes 160 milionů webů a a před jeho reklamami je těžké se schovat! Když jsme ho testovali, příjemně nás překvapil velkou nabídkou šablon - má jich úplně nejvíc na celém trhu! A co další parametry služby Wix? Dočtete se v naší recenzi.
Tvorba webu

Webnode recenze - hodnotíme nejdůležitější parametry

Minimalistický, jednoduchý a navíc s českou doménou na rok zdarma. Tak přesně takový je nástroj Webnode, který jsme otestovali a vyzkoušeli. Jak se nám líbil? Bez mučení přiznáváme, že moc. Více se dozvíte v naší recenzi.