Lukáš Martínek

Služby

SupportBox recenze 2021: Funkce, cena, zkušenosti

Dnes jsme si pro vás připravili článek o službě SupportBox. Mrkneme se na jeho důvěryhodnost, nabídku funkcí, ceny i další parametry.
Služby

TemplateMonster recenze 2021: Důvěryhodnost, šablony, ceny

Máme pro vás článek, ve kterém se detailně podíváme na službu TemplateMonster. Mrkneme se na všechny důležité parametry jako je důvěryhodnost, nabídka produktů či cena a ohodnotíme je na škále 1-10.
Služby

Theme Forest od Envato - recenze pro rok 2021

Podívejte se s námi na službu Theme Forest od firmy Envato. Mrkneme se na všechny důležité parametry jako nabídka produktů, cena a důvěryhodnost a ohodnotíme je na škále 1-10.
Služby

Crello recenze 2021: Co všechno umí tenhle grafický editor?

V dnešním článku jsme se podrobně podívali na webový grafický editor Crello. Jaké má funkce a nabídku šablon a obrázků? A kolik stojí jeho placené předplatné? Dozvíte se v článku!
Služby

Canva recenze 2021: Co všechno umí a jak se v ní pracuje

V dnešním článku pro vás máme všechny důležité informace o grafickém nástroji Canva. Jak se používá, jaké má ceny, a co všechno umí? Dozvíte se uvnitř!
Tvorba eshopu

Nejlepší alternativy ke službě Shoptet (2021)

Hledáte nejlepší alternativu k Shoptetu? V dnešním článku pro vás máme dva eshopové nástroje, které by se vám mohly líbit. Detaily v článku!
Tvorba eshopu

Shoptet šablony (2021)

Máme pro vás všechny důležité a aktuální informace o šablonách od Shoptetu. Mrkněte do článku!
Služby

Adobe Creative Cloud recenze 2021: Co všechno nabízí?

V dnešním článku si podrobně představíme službu Adobe Creative Cloud. Podíváme se na to, co všechno umí, jaké nabízí programy, i na její ceny. Pojďme na to!