Lukáš Martínek

Tvorba eshopu

Srovnání Shoptet vs. UPgates vs. Eshop-rychle (2024)

Srovnali jsme pro vás eshopové nástroje Shoptet, UPgates a Eshop-rychle. Který je podle našich zkušeností nejlepší? Dozvíte se to v našem článku.
Služby

Paymo recenze 2024: Důvěryhodnost, funkce, cena

Zajímá vás nástroj Paymo? V dnešním článku si ho podrobně rozebereme a podíváme se na ty nejdůležitější parametry. Pojďme na to!
Fotobanky

8 nejlepších fotobank pro nákup legálních fotografií

Máme pro vás přehled nejlepších fotobank na českém trhu. Pokud potřebujete zakoupit legální fotografie pro osobní nebo firemní potřeby, bez obav se můžete obrátit na některou z fotobank z našeho listu.
Tvorba eshopu

FastCentrik recenze 2024: Poctivé řešení pro pronájem eshopu

Zajímáte se o pronájem eshopu u FastCentriku? Tak přesně pro vás je určený dnešní článek. Podívejte se na funkce, ceny i další parametry tohoto eshopového řešení.
Služby

Skladon recenze 2024: Kompletní logistika pro váš e-shop

Zajímá vás, jak funguje logistická služba Skladon? Tak si přečtěte naši recenzi. Dozvíte se v ní vše důležité o cenách, fungování i důvěryhodnosti Skladonu.
Služby

7 nejlepších nástrojů pro analýzu webové návštěvnosti

Podívejte se na ty nejlepší nástroje, které vám pomůžou s analýzou webové návštěvnosti. V našem seznamu najdete ty nejlepší služby!
Služby

Jan Došlý ze Zásilkovny: Naše služby může využít každý e-shop. Letos cílíme na obrat 5,2 miliardy

V dnešním článku si představíme přepravní službu Zásilkovna. K čemu Zásilkovna slouží a jak ji můžete využít pro váš e-shop? O tom všem jsme si povídali s obchodním ředitelem firmy, Janem Došlým.
Služby

GoPay recenze 2024: Jaké služby nabízí lídr trhu?

V dnešním článku pro vás máme recenzi platební brány GoPay. Kolik GoPay stojí a jaké nabízí platební metody? A jak jsou na tom další parametry této služby jako například důvěryhodnost nebo úroveň zákaznické podpory? Dozvíte se uvnitř!